Apartmán Jeseník Brabenec
 
ADRESA Apartmán Brabenec
Nová 326
Jeseník 79001
Česká Republika
Pension-Jesenik-Brabenec@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 5 m/s
Apartmán Brabenec ubytování Jeseník Aktuální počasí částečně oblačno
Apartmán Jeseník Brabenec - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenApartmán Jeseník Brabenec - K hotelu přísluší parkovištěApartmán Jeseník Brabenec - V hotelu je kulečníkApartmán Jeseník Brabenec -  je k dispozici letní terasaApartmán Jeseník Brabenec - krytý bazén v hotelu.Apartmán Jeseník Brabenec - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmán Jeseník Brabenec - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmán Jeseník Brabenec - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
Doporučte tyto stránky:

*** Apartmán Brabenec / Jeseník

Apartmán Brabenec v Jeseníkách nabízí ubytování v klidné okrajové části města Jeseník ( 2,5 km od centra města),  v oblasti s krásnou horskou přírodou. Lokalita pod přírodní rezervací Rejvíz s pověstným Mechovým jezírkem.

Apartmán Brabenec Ubytování
Ubytování v podkroví rodinného domu, kde se nachází dva kompletně vybavené apartmány, přináší absolutní soukromí se samostatným vchodem. Apartmány Brabenec jsou stylově zařízené a vykládané přírodním dřevem. K dispozici je společná kuchyňka standardně vybavená vařičem, rychlovarnou konvicí, kávovarem, nádobím, barevným televizorem, satelitem a balkonem s krásným výhledem na hory.

V přízemí domu se také nachází posezení v hale s krbem, udírnou, kulečníkem, šipkami a bazén s celoročním využitím. Pro letní dny je k dispozici zahrada s dětským koutkem a příjemným posezením u zahradního grilu. Možnost parkování je přímo u objektu pro 5 automobilů.

Apartmán Brabenec město Jeseník
Tradice lázeňského města Jeseník začala před více jak 750 lety. Tento kraj se rozvíjel ve středověku díky těžbě zlata, poté díky zpracování dřeva a textilnímu průmyslu, ale největší rozkvět zažil v polovině 19. století díky Vincenzi Priessnitzovi – zakladateli moderní vodoléčby. Sebevědomé moderní město Jeseník v současnosti nabízí svým občanům i návštěvníkům skvělé služby na evropské úrovni využitím jednak místních ojedinělých přírodních podmínek a dobré turistické infrastruktury, ale i prostřednictvím realizace významných projektů jako je regionální wellnesscentrum, in-line stezka a rekonstrukce náměstí.

Apartmán Brabenec Okolí
Jeseníky v létě nabízí nesčetné množství turistických tras jak pro pěší tak pro cyklisty a v zimě upravené běžkařské trasy a sjezdovky s možností večerního lyžování. Dalši tipy na výlet a dovolenou: výšlap na nejvyšší horu Praděd, Karlova studánka s pohádkovou krajinou a vodopády Bílé Opavy, přírodní rezervace Rejvíz s pověstným Mechovým jezírkem, rozhledna Zlatý Chlum, Rešovské vodopády, nebo výlet lanovkou na horu Šerák.